202104.05
1

Cправедливе покарання для служби автомобільних доріг України

Адвокати Dniprolex успішно стягнули матеріальні збитки зі Служби автомобільних доріг України, яких зазнав клієнт внаслідок ДТП через неналежну якість дорожнього покриття.

У 2015 році водій автомобілю, рухаючись по трасі у напрямку Дніпро-Нікополь, наїхав на вибоїну, внаслідок чого не впорався з керуванням, з’їхав з проїжджої частини в кювет, в результаті чого автомобіль отримав значні механічні пошкодження.

У 2017 році, позивач звернувся до суду з позовом про стягнення з Служби автомобільних доріг України в його користь вартості ремонтних робіт в якості відшкодування матеріальної шкоди.

Рішенням Бабушкінського районного суду Дніпропетровська, яке було залишено в силі постановою Дніпровського апеляційного суду, повністю задоволено позовні вимоги клієнта Dniprolex.

Судами було встановлено, що дорожньо-транспортна пригода сталася в результаті пошкодження проїжджої частини, а так само в результаті невиконання Службою автомобільних доріг покладених на неї Законом обов’язків щодо належного експлуатаційного утримання автодороги, забезпечення безпеки дорожнього руху на цій ділянці, в тому числі, шляхом обмеження швидкості руху на аварійній ділянці встановленням попереджувальних дорожніх знаків.

На цей час судове рішення виконано в повному обсязі.