Припинення подружніх відносин — подія не з приємних, і вимагає продуманого підходу саме тоді, коли вирують емоції. Як показує практика, документальні питання краще доручити адвокату, адже розірвання шлюбу — вагомий юридичний факт, який впливає на багато сфер, включаючи майнову, і грамотне оформлення цієї процедури вкрай важливо.

Найбільш поширена ситуація для припинення шлюбу — його розірвання за заявою однієї або обох сторін.

Сімейний кодес України регламентує розлучення за згодою через органи РАГСу. Ця форма припинення шлюбу допускається для пари, яка не має спільних неповнолітніх дітей.

Також СК України визначає судовий порядок розлучення. Така процедура застосовується для пар з неповнолітніми дітьми, а також у разі, якщо один з подружжя заперечує проти розлучення. У кожному з перерахованих варіантів законом встановлені відповідні строки для оформлення розлучення. Крім того, суд може встановити період для примирення 6 місяців, якщо вважатиме таку міру необхідною.

Представник в процесі розірвання шлюбу може звільнити вас від необхідності особисто звертатись до суду і брати участь у судових засіданнях, і навіть якщо подружжя розлучається за взаємною згодою, необхідно врахувати багато моментів, які можуть вплинути в майбутньому на їх майнове становище.

Адвокати Dniprolex супроводжують позови про розірвання шлюбу в Дніпрі та області. Представник підготує всі необхідні процесуальні документи, підбере докази, візьме участь у судових засіданнях, проконтролює терміни і надасть слушну пораду на кожному етапі процесу розлучення.