Адвокатське об’єднання Dniprolex пропонує своїм клієнтам послугу абонентського обслуговування організацій.

Абонентське обслуговування — це комплексний правовий супровід оперативно-господарсько діяльності компанії, що включає аналіз і коригування договорів, угод та корпоративної документації, консультації з питань адміністративного, земельного, податкового, трудового, кримінального та інших галузей права.

В даний час багато компаній змушені перейти на режим жорсткої економії коштів, внаслідок чого відбувається скорочення чисельного складу фахівців. Дійсно, нерідко утримання «всередині» компанії співробітника необхідного профілю економічно недоцільно.

Абонентське юридичне обслуговування — це оптимальний варіант для організацій, в тому випадку, коли постійне утримання кваліфікованої юридичної служби приносить значні фінансові витрати.

Наші пропозиції розробляються персонально під кожного замовника відповідно до його побажань. Ми звертаємо увагу на невисоку вартість місячного обслуговування. Вона починається від 5 тисяч гривень. Ціна формується в залежності від кількості годин, необхідних на надання юридичних послуг.

Наприклад, при вартості обслуговування 5000 грн. на місяць обсяг послуг, що надаються, становить 15 годин. При цьому для обслуговування підприємства залучається не один адвокат, а група адвокатів. Це забезпечує багатосторонній підхід і оперативність при вирішенні завдань, а також робить високою якість послуг.

Ми впевнені, що така форма взаємодії дозволить вам оперативно вирішувати питання правового характеру і гарантувати вашій організації надійний юридичний захист.