202210.14
1

Волонтерська діяльність адвоката Анатолія Пономарьова

Автор in Новини

Обставини сьогодення вимагають від більшості з нас займатись не лише звичними справами у сфері адвокатської діяльності, але й активно долучатись до організації допомоги Збройним Силам України.

Учасник регіонального представництва UNBA NextGen у Дніпропетровській області, адвокат адвокатської фірми Dneprolex Анатолій Пономарьов з перших днів війни долучився до допомоги при обладнанні блок-постів у Дніпропетровській області.

Крім того, з квітня місяця він разом з однодумцями почав активно допомагати пенсіонерам і вимушеним переселенцям, забезпечуючи їх продуктами харчування та медикаментами.

З червня адвокат 2-3 рази на місяць виїжджає до передової та доставляє захисникам Батьківщини продуктові набори, медичні засоби та військові аптечки, восени вже й теплі речі і «буржуйки».

З метою залучення більшої кількості активних громадян, системної організації та правового упорядкування волонтерської діяльності Анатолій Пономарьов спільно з іншими волонтерами заснував громадську організацію «Поклик честі», під егідою якої допомога захисникам стала ще вагомішою та ефективнішою.

За час волонтерської діяльності Анатолієм Пономарьовим надано допомогу великій кількості військових формувань і цивільному населенню у звільнених містах.

Рухаємося далі. Ми обов’язково переможемо!

Джерело: www.facebook.com